תכנית ליווי עסקי -3 חודשים

תכנית "פיטנס פרו פרסונל" – ליווי לעסקים בתחום שרוצים לעלות לרמה הבאה, להכפיל את מספר הלקוחות ולהגדיל משמעותית הכנסות. תכנית אישית המתאימה לעסקים עם 30 לקוחות ומעלה. ליווי אישי עם שי אלנקרי למשך 3 חודשי עבודה צמודים.

Please reload

פגישת ייעוץ עסקי אחד על אחד

פגישת ליווי עסקי אחד על אחד בה נאפיין את מצב העסק המצוי, ונוציא אתכם מהפגישה עם כלים וטיפים פשוטים ליישום אל עבר הרצוי. כוס קפה, הרבה תובנות, עצות ובוסט של מוטיבציה להמשך. 

Please reload

קידום ושיווק מוצרי כושר וסדנאות

יש לכם מוצר כושר חדש?  סדנא חדשה? אולי אפילו שניהם....תנו לנו לעזור לכם! בפגישה אחת כבר נוכל לבנות אתכם אסטרטגיה, לצייד אתכם בתובנות וטיפים, ואם תרצו, גם נקדם אתכם ונגיע לקהל שלכם :-)

זו ההתמחות שלנו. 

Please reload

מסלול ליווי עסקי מקיף - 6 חודשים

מסלול המתאים לעסקים חדשים בתחום הכושר / לפני פתיחה או כאלה שכבר עובדים היטב והגיעו לנקודה בה חייבים עזרה חיצונית לקראת הקפיצה הבאה. בתכנית המפגשים האישית נלמד את הבעיות והאתגרים הקיימים של העסק, נשאל מלא שאלות ונספק המון המון כלים לניהול עסקי ושיווקי נכון. בסיום כל מפגש תקבלו 'שיעורי בית' בהם תידרשו לעשות כמה מהלכים להתקדמות ולצמיחה. בתכנית זו נבנה יחד אתכם תכנית עסקית עם מטרות ויעדים לשנה הקרובה. לא מדובר בתכנית עם כלים תיאורטיים אלא כלים מעשיים בהם ממפגש למפגש תוכלו להרגיש בהתקדמות משמעותית. התכנית בליווי צמוד של שי אלנקרי.

Please reload

העברת מסר חד וברור על מי אתם ומה מבדיל אתכם. סרטון תדמית 'סטייל פרסומת' אישי למאמן / סטודיו / מוצר או מועדון כושר שמדבר ללקוחות הפוטנציאליים. הסרטון באורך של עד 5 דקות בו נאפשר לצופה להכיר אתכם מקרוב בדרך שונה. *כולל כתיבת תסריט, בימוי, הפקה ועריכה. 

Please reload