ייעוץ, ליווי וקידום עסקים בתחומי הכושר והספורט

יש לך עסק בתחום הכושר?

 לקראת הקמת עסק חדש? מצויין!

בואו נתחיל מהסוף. 

"לפני כל עסק איתו אנחנו עובדים ולפני שמפשילים שרוולים אנחנו אוהבים להתחיל מהסוף, להגדיר תוצאה סופית ואז לצאת לדרך."

שי אלנקרי מנכ"ל פיטנס 360

קידום ושיווק מותגים בתחומי הכושר והספורט.

ליווי שיווקי - דיגיטלי - מיתוגי

ליווי עסקים קיימים להכפלת ביצועים והגדלת רווחים באמצעות שיטות עבודה, מודלים ומנגנונים מוצלחים. 

ליווי מלא בהקמת מועדוני כושר וסטודיו -  מ-א' עד ת' 

איך מתחילים?

 השאירו פרטים, ספרו עליכם בקטנה...ונחזור אליכם לתיאום פגישה.

לקוחות

1/2

1/2

מה אומרים עלינו?

גלעד ינקלביץ'

תכנית הכושר העולמית

BODIES IN MOTION

בשנים האחרונות אני על הקו בין ישראל להוואי. כשאני בישראל זכיתי לעבוד צמוד לשי אלנקרי והצוות שלו, למדתי להכיר אותו כמקצוען בכל הרמות. עבדתי איתו, העלנו רעיונות, בנינו מודלים ותכננתי איתו אירועי כושר עתידיים להמשך הפצת המותג. תודה רבה שי על העבודה המשותפת שלנו מהתחלה עד היום. 

הצטרפות לקהילת העסקים שלנו

 

אני שי אלנקרי, מגדיר את עצמי כחוקר עצמאי לפריצת גבולות ומוטיבציה בחיים ובעסקים. 

בעברי המקצועי, מאמן סקרן ומאמן כושר לאנשי צבא בכירים בתחילת שנות ה-2000. לאורך השנים רצתי 5 מרתונים ו-2 אולטרה מרתונים רק כדי להבין 'מהי פריצת גבולות' שאפשר לקחת מהספורט אל החיים והעסקים. 

את פיטנס 360 הקמתי אחרי שהפכתי במרוצת השנים לשפן נסיונות של יועצים או משווקים. החלטתי לקחת את השליטה לידיים והלכתי ללמוד בסמינרים והרצאות מהאנשים המובילים ביותר בארץ ובעולם בתחומי העסקים, השיווק וההתפתחות האישית החל מטוני רובינס, ג'ורדן בלפורט (הזאב מוול סטריט), רובין שארמה, סיימון סניק, אלון אולמן, פראנק קארן (גורו השיווק הבינלאומי) סת' גודין, מרטי נומאייר ועוד...

 

 

הקמתי תחילה את החברה עבור העסקים שלי, סטודיואים לאימונים ברעננה ובנתניה. אחרי שהרכבתי צוות קטן ואיכותי, איגדתי את כל השירותים שעסקים בתחומי הכושר והספורט צריכים, תחת קורת גג אחת. 

 

בעשור האחרון ליוויתי יותר מ-1500 יזמים, בעלי עסקים ומאמנים מעולם הכושר והספורט, עבדתי עם רשתות כמו הולמס פלייס, גו אקטיב וסטודיו סי, הקמתי יותר מ-300 עסקים קטנים ובינוניים בתחום, כתבתי יותר מ-900 סוגי קמפיינים שונים ודפי נחיתה, וליוויתי לאורך השנה תקציבי פרסום ללקוחות ביותר מ-2 מיליון שקל. את הנסיון שצברתי, אני מעביר הלאה בהרצאות, סמינרים או תכניות ליווי בעבודה יחד עם עסקים, עם קיצורי דרך וטכניקות שעובדות לצמיחה עסקית ברמה החודשית.

נקודת המבט שלי מתחילה מהתנהגות בני האדם, על הדרך שמגיבים לטכנולוגיה, לשיווק או לתהליך מכירה. התנהגות האנשים היא זו הגורמת לנו לייצר התאמות בשיווק ובתהליך המכירה. 

נעים להכיר:

 שי אלנקרי

מנכ"ל פיטנס 360

מועדוני בוטיק שהקמנו

כתבות אחרונות באתר

עבודות עם עסקים

 by FITNESS ISRAEL GROUP. 09-7424842  כתובת: אריה רגב 4 א.ת פולג נתניה. 2020©

הקמת מועודני כושר